Hava Durumu
Döviz Bilgisi

Şöförler Odası’ndan Aliağa haritası

Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erdinç Şen, 5216 sayılı Büyükşehir Yönetmeliği’nde şehir içi taksilerinde harita bulunmasının zorunlu olduğunu hatırlatarak esnafa yardımcı olduklarını belirtti. Aliağa’da plaka bastırmak için odaya gelindiğini ve gelecek herkese de haritayı vereceklerini ifade eden Şen, ilk etapta 3 bin adet bastıkları haritanın Teknopet Petrol İstasyonu’nda da halka dağıtılacağını söyledi. OPET bayii Teknopet Petrol Akaryakıt Limited Şirketi Genel Müdürü Saruhan Karataş’a verdikleri destekten ötürü teşekkür eden Şen, daha büyük projelerde yeniden bir araya geleceklerini belirtti.

Teknopet Petrol Akaryakıt Limited Şirketi Genel Müdürü Saruhan Karataş ise bu hizmetleri Aliğa’ya kazandırmaktan hoşlandıklarını ifade etti. Haritanın herkesin ihtiyacı olduğunu belirten Karataş, Şoförler Odası ile bu tip çalışmalarda yeniden bir araya geleceklerinin altını çizdi.

Bugünden itibaren dağıtımına başlanan haritada, Türkiye Yol Haritası ve Aliağa’nın detaylı bir haritası bulunuyor.

Harita dağıtımı tanıtım toplantısına Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası 2. Başkanı Zeynel Yavuz ve Yönetim kurulu üyesi ve Aliağa Minübüsçüler Odası Başkanı Halil Gündoğu da katıldı.

Aliağa ekspres